ora 8:00 - Colegiul Național "Titu Maiorescu" Aiud
ora 8:30 - Școlala Gimnazială "Ovidiu Hulea" Aiud
ora 9: 00 - Colegiul Național "Bethlen Gabor" Aiud
ora 9:30 - Liceul Tehnologic Aiud
ora 10:00 -Școala Gimnazială "Axente Sever" Aiud
ora 10:30 - Liceul Tehnologic Agricol "Alexandru Borza" Ciumbrud